User recurring subscription (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: edit
el: επεξεργασία

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Payment settings
el: Ρυθμίσεις πληρωμής

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: published
el: δημοσιευμένο

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: day(s)
el: ημέρα(ες)

en: week(s)
el: εβδομάδα(ες)

en: month(s)
el: μήνας(ες)

en: Yearly
el: Ετήσια

en: year(s)
el: έτος(οι)

en: Currency code
el: Κωδικός νομίσματος

en: You have entered an invalid credit card number.
el: Έχετε εισάγει έναν μη έγκυρο αριθμό πιστωτικής κάρτας.

en: Card number
el: Αριθμός κάρτας
