User recurring subscription (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Manage subscription
et: Halda tellimusi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: edit
et: muuda

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Payment settings
et: Maksmise seaded

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: published
et: avaldatud

en: not published
et: avaldamata

en: day(s)
et: päev(ad)

en: week(s)
et: nädal(ad)

en: year(s)
et: aasta(d)

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: Card number
et: Kaardi number

en: 01 - January
et: 01 - jaanuar

en: 02 - February
et: 02 - veebruar

en: 03 - March
et: 03 - märts

en: 04 - April
et: 04 - aprill

en: 05 - May
et: 05 - Mai

en: 06 - June
et: 06 - juuni

en: 07 - July
et: 07 - juuli

en: 08 - August
et: 08 - august

en: 09 - September
et: 09 - september

en: 10 - October
et: 10 - oktoober

en: 11 - November
et: 11 - november

en: 12 - December
et: 12 - detsember
