User recurring subscription (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Manage subscription
eu: Harpidetza kudeatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: edit
eu: editatu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: published
eu: argitaratuta

en: not published
eu: argitaratu gabe
