User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (47 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Manage subscription
fa: مدیریت اشتراک

en: Description
fa: شرح

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: edit
fa: ویرایش

en: Updated
fa: به‌روز

en: User
fa: کاربر

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: Payment settings
fa: تنظیمات پرداخت

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: published
fa: منتشرشده

en: ?
fa: ؟

en: not published
fa: منتشر نشده

en: day(s)
fa: روز(ها)

en: week(s)
fa: هفته (ها)

en: month(s)
fa: ماه (ها)

en: Subscription
fa: اشتراک

en: year(s)
fa: سال(ها)

en: Currency code
fa: کد پول رایج

en: You have entered an invalid credit card number.
fa: شماره کارت اعتباری وارد شده معتبر نمی‌باشد.

en: The credit card you entered has expired.
fa: کارت اعتباری شما منقضی شده است.

en: You have entered an invalid CVV number.
fa: کد CVV وارد شده معتبر نیست.

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری

en: API server
fa: سرویس دهنده API

en: 01 - January
fa: 01 - ژانویه

en: 02 - February
fa: 02 - فوریه

en: 03 - March
fa: 03 - مارس

en: 04 - April
fa: 04 - آوریل

en: 05 - May
fa: 05 - می

en: 06 - June
fa: 06 - ژوئن

en: 07 - July
fa: 07 - جولای

en: 08 - August
fa: 08 - آگوست

en: 09 - September
fa: 09 - سپتامبر

en: 10 - October
fa: 10 - اکتبر

en: 11 - November
fa: 11 - نوامبر

en: 12 - December
fa: ۱۲ - دسامبر

en: Expiration year
fa: سال انقضاء
