User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Manage subscription
fi: Hallinnoi tilauksia

en: Description
fi: Kuvaus

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: edit
fi: muokkaa

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Payment settings
fi: Maksuasetukset

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: published
fi: julkaistu

en: Membership
fi: Jäsenyys

en: not published
fi: ei julkaistu

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: day(s)
fi: päivä(t)

en: week(s)
fi: viikko / viikot

en: month(s)
fi: kuukausi / kuukaudet

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: year(s)
fi: vuosi / vuodet

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi

en: You have entered an invalid credit card number.
fi: Syöttämäsi luottokortin numero on virheellinen.

en: The credit card you entered has expired.
fi: Syöttämäsi luottokortti on vanhentunut.

en: You have entered an invalid CVV number.
fi: Olet syöttänyt väärän CVV numeron.

en: Card number
fi: Kortin numero

en: API server
fi: API palvelin

en: 01 - January
fi: 01 - Tammikuu

en: 02 - February
fi: 02 - Helmikuu

en: 03 - March
fi: 03 - Maaliskuu

en: 04 - April
fi: 04 - Huhtikuu

en: 05 - May
fi: 05 - Toukokuu

en: 06 - June
fi: 06 - Kesäkuu

en: 07 - July
fi: 07 - Heinäkuu

en: 08 - August
fi: 08 - Elokuu

en: 09 - September
fi: 09 - Syyskuu

en: 10 - October
fi: 10 - Lokakuu

en: 11 - November
fi: 11 - Marraskuu

en: 12 - December
fi: 12 - Joulukuu

en: click here
fi: klikkaa tästä

en: Published.
fi: Julkaistu.
