User recurring subscription (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: You have entered an invalid credit card number.
ga: Tá uimhir chárta creidmheasa neamhbhailí curtha isteach agat.

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta
