User recurring subscription (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: edit
gl: editar

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Payment settings
gl: Axustes de pago

en: published
gl: publicado

en: not published
gl: non publicado

en: Live
gl: Vista previa

en: day(s)
gl: día(s)

en: week(s)
gl: semana(s)

en: month(s)
gl: mes(es)

en: Yearly
gl: Anualmente

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: year(s)
gl: ano(s)

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Card number
gl: Número de tarxeta

en: 01 - January
gl: 01 - Xaneiro

en: 02 - February
gl: 02 - Febreiro

en: 03 - March
gl: 03 - Marzo

en: 04 - April
gl: 04 - Abril

en: 05 - May
gl: 05 - Maio

en: 06 - June
gl: 06 - Xuño

en: 07 - July
gl: 07 - Xullo

en: 08 - August
gl: 08 - Agosto

en: 09 - September
gl: 09 - Septembro

en: 10 - October
gl: 10 - Outubro

en: 11 - November
gl: 11 - Novembro

en: 12 - December
gl: 12 -  Decembro
