User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: edit
he: עריכה

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Payment settings
he: הגדרות תשלום

en: published
he: פורסם

en: Membership
he: חברות

en: not published
he: לא פורסם

en: Live
he: חי

en: Subscription
he: מנוי

en: click here
he: לחץ כאן
