User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: edit
hr: uredi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: published
hr: objavljeno

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Currency code
hr: Kod valute
