User recurring subscription (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: edit
kk: түзету

en: User
kk: Пайдаланушы

en: published
kk: жарияланған

en: not published
kk: жарияланбаған

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш
