User recurring subscription (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Manage subscription
kn: ಚಂದಾದಾರಿಕೆಯನ್ನು ನಿರ್ವಹಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Vendor
kn: ಒದಗಿಸಿದವರು
