User recurring subscription (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌
