User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
