User recurring subscription (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ
