User recurring subscription (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको
