User recurring subscription (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: edit
nn: endre

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: published
nn: publisert

en: not published
nn: ikkje publisert

en: day(s)
nn: dag(ar)

en: week(s)
nn: veke(r)

en: year(s)
nn: år

en: 02 - February
nn: 02 - Februar

en: 03 - March
nn: 03 - Mars

en: 05 - May
nn: 05 - Mai

en: 06 - June
nn: 06 - Juni

en: 07 - July
nn: 07 - Juli

en: 10 - October
nn: 10 - Oktober
