User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: edit
oc: modificar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: published
oc: publicat

en: not published
oc: pas publicat

en: day(s)
oc: jorn(s)

en: week(s)
oc: setmana(s)

en: month(s)
oc: mes(es)

en: year(s)
oc: an(s)
