User recurring subscription (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
