User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Manage subscription
pl: Zarządzaj członkostwem

en: Description
pl: Opis

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: edit
pl: edytuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Payment settings
pl: Ustawienia płatności

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: published
pl: opublikowany

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: The credit card you entered has expired.
pl: Podana karta kredytowa jest nieważna.

en: You have entered an invalid CVV number.
pl: Podany numer CVV jest nieprawidłowy.

en: Card number
pl: Numer karty

en: 01 - January
pl: 01 - Styczeń

en: 02 - February
pl: 02 - Luty

en: 03 - March
pl: 03 - Marzec

en: 04 - April
pl: 04 - Kwiecień

en: 05 - May
pl: 05 - Maj

en: 06 - June
pl: 06 - Czerwiec

en: 07 - July
pl: 07 - Lipiec

en: 08 - August
pl: 08 - Sierpień

en: 09 - September
pl: 09 - Wrzesień

en: 10 - October
pl: 10 - Październik

en: 11 - November
pl: 11 - Listopad

en: 12 - December
pl: 12 - Grudzień

en: click here
pl: kliknij tu

en: Expiration year
pl: Rok wygaśnięcia

en: Published.
pl: Opublikowane.
