User recurring subscription (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Password
ps: پټ توری

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: published
ps: خپاره شوي
