User recurring subscription (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: edit
se: rievdda

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon
