User recurring subscription (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Password
si: මුරපදය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය
