User recurring subscription (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: edit
sl: uredi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: published
sl: objavljeno

en: not published
sl: ni objavljeno
