User recurring subscription (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: published
sq: publikuar

en: not published
sq: pa publikuar
