User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: edit
th: แก้ไข

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: published
th: ตีพิมพ์

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: day(s)
th: วัน

en: week(s)
th: สัปดาห์

en: year(s)
th: ปี

en: You have entered an invalid credit card number.
th: คุณใส่หมายเลขบัตรเครดิตไม่ถูกต้อง

en: The credit card you entered has expired.
th: บัตรเครดิตของท่านหมดอายุแล้ว

en: You have entered an invalid CVV number.
th: คุณต้องใส่เลข CVV ที่ภูกต้อง

en: Card number
th: หมายเลขบัตร
