User recurring subscription (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Year
ug: يىل

en: Month
ug: ئاي

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى
