User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (46 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Password
vi: Mật khẩu

en: edit
vi: sửa

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: User
vi: Người dùng

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Vendor
vi: Nhà sản xuất

en: Payment settings
vi: Thiết lập thanh toán

en: Expiration date
vi: Ngày hết hạn

en: published
vi: đã xuất bản

en: not published
vi: chưa xuất bản

en: day(s)
vi: ngày

en: week(s)
vi: tuần

en: month(s)
vi: tháng

en: Subscription
vi: Đăng ký

en: year(s)
vi: năm

en: Currency code
vi: Mã tiền tệ

en: You have entered an invalid credit card number.
vi: Bạn đã nhập số thẻ tín dụng không hợp lệ.

en: The credit card you entered has expired.
vi: Thẻ tín dụng bạn nhập vào đã hết hạn.

en: You have entered an invalid CVV number.
vi: Bạn đã nhập số CVV không hợp lệ.

en: Card number
vi: Số thẻ

en: API server
vi: Máy chủ API

en: 01 - January
vi: 01 - Tháng một

en: 02 - February
vi: 02 - Tháng hai

en: 03 - March
vi: 03 - Tháng ba

en: 04 - April
vi: 04 -Tháng tư

en: 05 - May
vi: 05 - Tháng năm

en: 06 - June
vi: 06 - Tháng sáu

en: 07 - July
vi: 07 - Tháng bảy

en: 08 - August
vi: 08 - Tháng tám

en: 09 - September
vi: 09 -Tháng chín

en: 10 - October
vi: 10 -Tháng mười

en: 11 - November
vi: 11 - Tháng mười một

en: 12 - December
vi: 12 - Tháng mười hai

en: click here
vi: nhấn vào đây
