User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ
