User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: edit
az: redaktə et

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Year
az: İl

en: Month
az: Ay

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Live
az: Canlı
