User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ
