User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: edit
ca: edita

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Payment settings
ca: Paràmetres de pagament

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: published
ca: publicat

en: not published
ca: no publicat

en: Live
ca: En viu

en: day(s)
ca: dia(es)

en: week(s)
ca: setmana(es)

en: month(s)
ca: mes(os)

en: Yearly
ca: Anualment

en: Subscription
ca: Subscripció

en: year(s)
ca: any(s)

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: Card number
ca: Número de targeta

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ca: Les transaccions només es poden processar en una de les monedes llistades.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ca: Inicieu sessió i useu un compte Sandbox per a proves.

en: 01 - January
ca: 01 - Gener

en: 02 - February
ca: 02 - Febrer

en: 03 - March
ca: 03 - Març

en: 04 - April
ca: 04 - Abril

en: 05 - May
ca: 05 - Maig

en: 06 - June
ca: 06 - Juny

en: 07 - July
ca: 07 - Juliol

en: 08 - August
ca: 08 - Agost

en: 09 - September
ca: 09 - Setembre

en: 10 - October
ca: 10 - Octubre

en: 11 - November
ca: 11 - Novembre

en: 12 - December
ca: 12 - Desembre

en: click here
ca: clica aquí
