User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: edit
cs: upravit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Payment settings
cs: Nastavení plateb

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: published
cs: zveřejněno

en: not published
cs: skryto

en: day(s)
cs: dnů

en: week(s)
cs: týdnů

en: month(s)
cs: měsíc(ů)

en: Yearly
cs: Ročně

en: Subscription
cs: Přihláška

en: year(s)
cs: roků

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Currency code
cs: Kód měny

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: The credit card you entered has expired.
cs: Vámi zadaná kreditní karta již není platná.

en: You have entered an invalid CVV number.
cs: Zadali jste neplatné bezpečnostní číslo CVV.

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
cs: Transakce mohou být zpracovány pouze v jedné z uvedených měn.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
cs: Založte si účet Sandbox a použijte ho pro testování

en: API credentials
cs: Základní údaje API

en: 01 - January
cs: 01 - Leden

en: 02 - February
cs: 02 - Únor

en: 03 - March
cs: 03 - Březen

en: 04 - April
cs: 04 - Duben

en: 05 - May
cs: 05 - Květen

en: 06 - June
cs: 06 - Červen

en: 07 - July
cs: 07 - Červenec

en: 08 - August
cs: 08 - Srpen

en: 09 - September
cs: 09 - Září

en: 10 - October
cs: 10 - Říjen

en: 11 - November
cs: 11 - Listopad

en: 12 - December
cs: 12 - Prosinec
