User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: edit
eo: redakti

en: User
eo: Uzanto

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita
