User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો
