User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Password
ht: Mo pas

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè
