User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: edit
hy: խմբագրել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: published
hy: հրատարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել
