User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: Manage subscription
id: Atur langganan

en: Description
id: Deskripsi

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Password
id: Sandi

en: Updated
id: Diperbaharui

en: User
id: Pengguna

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: published
id: diterbitkan

en: not published
id: tidak diterbitkan

en: Live
id: Langsung

en: Currency code
id: Kode mata uang
