User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: edit
is: breyta

en: Updated
is: Uppfært

en: User
is: Notandi

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Payment settings
is: Greiðslustillingar

en: published
is: birt

en: not published
is: ekki birt

en: Currency code
is: Gjaldmiðilskóði

en: Card number
is: Kortanúmer

en: 01 - January
is: 01 - Janúar

en: 02 - February
is: 02 - Febrúar

en: 03 - March
is: 03 - Mars

en: 04 - April
is: 04 - Apríl

en: 05 - May
is: 05 - Maí

en: 06 - June
is: 06 - Júní

en: 07 - July
is: 07 - Júlí

en: 08 - August
is: 08 - Ágúst

en: 10 - October
is: 10 - Október

en: 11 - November
is: 11 - Nóvember

en: 12 - December
is: 12 - Desember
