User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: edit
jv: sunting

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan

en: published
jv: dipacak

en: not published
jv: ora dipacak
