User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Password
ka: პაროლი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
