User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Manage subscription
lt: Tvarkyti prenumeratą

en: Description
lt: Aprašymas

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: edit
lt: redaguoti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Payment settings
lt: Mokėjimų nuostatos

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: published
lt: paskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Live
lt: Gyva

en: day(s)
lt: diena

en: week(s)
lt: savaitė

en: month(s)
lt: mėnesis

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: year(s)
lt: metai

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: The credit card you entered has expired.
lt: Įvestos kreditinės kortelės galiojimo laikas pasibaigęs.

en: You have entered an invalid CVV number.
lt: Įvedėte klaidingą CVV numerį

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
lt: Sandoris gali būt atliktas tik nurodyta valiuta.

en: API server
lt: API serveris

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
lt: Prisijunkite prie Sandbox paskyros sistemos testavimui.

en: API credentials
lt: API įgaliojimai

en: 01 - January
lt: 01 - Sausis

en: 02 - February
lt: 02 - Vasaris

en: 03 - March
lt: 03 - Kovas

en: 04 - April
lt: 04 - Balandis

en: 05 - May
lt: 05 - Gegužė

en: 06 - June
lt: 06 - Birželis

en: 07 - July
lt: 07 - Liepa

en: 08 - August
lt: 08 - Rugpjūtis

en: 09 - September
lt: 09 - Rugsėjis

en: 10 - October
lt: 10 - Spalis

en: 11 - November
lt: 11 - Lapkritis

en: 12 - December
lt: 12 - Gruodis
