User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: edit
lv: labot

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Payment settings
lv: Maksājumu iestatījumi

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: published
lv: publicēts

en: not published
lv: nepublicēts

en: Live
lv: Tiešraide

en: day(s)
lv: diena(s)

en: week(s)
lv: nedēļa(s)

en: month(s)
lv: mēnesis(ši)

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: year(s)
lv: gads(i)

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: The credit card you entered has expired.
lv: Maksājumu kartei beidzies derīguma termiņš.

en: You have entered an invalid CVV number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu CVV skaitli.

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: 01 - January
lv: 01 - janvāris

en: 02 - February
lv: 02 - februāris

en: 03 - March
lv: 03 - marts

en: 04 - April
lv: 04 - aprīlis

en: 05 - May
lv: 05 - maijs

en: 06 - June
lv: 06 - jūnijs

en: 07 - July
lv: 07 - jūlijs

en: 08 - August
lv: 08 - augusts

en: 09 - September
lv: 09 - septembris

en: 10 - October
lv: 10 - oktobris

en: 11 - November
lv: 11 - novembris

en: 12 - December
lv: 12 - decembris

en: Published.
lv: Publicēts.
