User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: edit
mn: засварлах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй
