User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: edit
mr: संपादन

en: Updated
mr: सुधारित

en: User
mr: सदस्य

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना
