User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: edit
ro: modifică

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Payment settings
ro: Opţiuni metode de plată

en: published
ro: publicat

en: not published
ro: nepublicat

en: day(s)
ro: zi(le)

en: Yearly
ro: Anual

en: Currency code
ro: Cod monedă

en: You have entered an invalid credit card number.
ro: Aţi introdus un număr de card de credit invalid.

en: You have entered an invalid CVV number.
ro: Numărul CVV introdus este invalid.

en: Card number
ro: Număr card
