User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (54 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Manage subscription
ru: Управлять подписками

en: Description
ru: Описание

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: edit
ru: изменить

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Vendor
ru: Поставщик

en: Payment settings
ru: Настройки оплаты

en: Role assign
ru: Назначение роли

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: published
ru: опубликовано

en: not published
ru: не опубликовано

en: Live
ru: Действующий

en: day(s)
ru: день(дней)

en: week(s)
ru: неделя(ь)

en: month(s)
ru: месяц(ы)

en: Yearly
ru: Ежегодно

en: Subscription
ru: Подписка

en: year(s)
ru: год(лет)

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Currency code
ru: Код валюты

en: You have entered an invalid credit card number.
ru: Вы ввели неправильный номер карты.

en: You have entered an invalid CVV number.
ru: Вы указали неверный CVV-код

en: Card number
ru: Номер карты

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ru: Транзакции проходят только в одной из перечисленных валют.

en: API server
ru: Сервер API

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ru: Зарегистрируйтесь и используйте учётную запись Sandbox для тестирования.

en: 01 - January
ru: 01 - Январь

en: 02 - February
ru: 02 - Февраль

en: 03 - March
ru: 03 - Март

en: 04 - April
ru: 04 - Апрель

en: 05 - May
ru: 05 - Май

en: 06 - June
ru: 06 - Июнь

en: 07 - July
ru: 07 - Июль

en: 08 - August
ru: 08 - Август

en: 09 - September
ru: 09 - Сентябрь

en: 10 - October
ru: 10 - Октябрь

en: 11 - November
ru: 11 - Ноябрь

en: 12 - December
ru: 12 - Декабрь

en: click here
ru: нажмите здесь

en: Partner
ru: Биржа

en: Quarterly
ru: Ежеквартально
