User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Manage subscription
sk: Spravovať zápis

en: Description
sk: Popis

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: edit
sk: upraviť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Payment settings
sk: Nastavenie platby

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: published
sk: zverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: Live
sk: Naživo

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: week(s)
sk: týždeň/týždne

en: month(s)
sk: mesiac(e)

en: Yearly
sk: Ročne

en: year(s)
sk: rok(y)

en: Currency code
sk: Kód meny

en: You have entered an invalid credit card number.
sk: Vložili ste nesprávne číslo kreditnej karty.

en: The credit card you entered has expired.
sk: Kreditná karta, ktorú ste zadali, expirovala.

en: You have entered an invalid CVV number.
sk: Vložili ste nesprávne CVV číslo.

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sk: Transakcia môže byť uskutočnená len v jednej z nasledujúcich mien.

en: 01 - January
sk: 01 - január

en: 02 - February
sk: 02 - február

en: 03 - March
sk: 03 - marec

en: 04 - April
sk: 04 - apríl

en: 05 - May
sk: 05 - máj

en: 06 - June
sk: 06 - jún

en: 07 - July
sk: 07 - júl

en: 08 - August
sk: 08 - august

en: 09 - September
sk: 09 - september

en: 10 - October
sk: 10 - október

en: 11 - November
sk: 11 - november

en: 12 - December
sk: 12 - december

en: Default.
sk: Predvolené.
