User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: edit
sr: измени

en: User
sr: Корисник

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец
