User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (50 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Manage subscription
sv: Hantera prenumeration

en: Description
sv: Beskrivning

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: edit
sv: redigera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Payment settings
sv: Betalningsinställningar

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: published
sv: publicerad

en: not published
sv: ej publicerad

en: day(s)
sv: dag(ar)

en: week(s)
sv: veckor

en: month(s)
sv: månad(er)

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: year(s)
sv: år

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Currency code
sv: Valutakod

en: You have entered an invalid credit card number.
sv: Du har angivit ett ogiltigt kontokortsnummer.

en: The credit card you entered has expired.
sv: Det kontokort du angivit har gått ut.

en: You have entered an invalid CVV number.
sv: Du har angett ett ogiltigt CVV-nummer.

en: Card number
sv: Kortnummer

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sv: Transaktionen kan endast behandlas i en av de listade valutorna.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
sv: Registrera dig för ett sandlådekonto gjort för testning.

en: API credentials
sv: API referenser

en: Recurring fee amount
sv: Storlek för återkommande avgift

en: Initial charge
sv: Grunddebitering

en: Regular interval
sv: Regelbundna intervaller

en: Specify the length of the billing period for this fee.
sv: Välj fakturaperioden för denna avgift.

en: Charge this amount each billing period.
sv: Debitera detta belopp varje faktureringsperiod.

en: 01 - January
sv: 01 - Januari

en: 02 - February
sv: 02 - Februari

en: 03 - March
sv: 03 - Mars

en: 05 - May
sv: 05 - Maj

en: 06 - June
sv: 06 - Juni

en: 07 - July
sv: 07 - Juli

en: 08 - August
sv: 08 - Augusti

en: 10 - October
sv: 10 - Oktober

en: click here
sv: klicka här
