User Recurring Subscription (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (47 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Manage subscription
tr: Aboneliği yönet

en: Description
tr: Açıklama

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: edit
tr: düzenle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: User
tr: Kullanıcı

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Payment settings
tr: Ödeme ayarları

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: published
tr: yayında

en: Membership
tr: Üyelik

en: not published
tr: yayında değil

en: Live
tr: Live (canlı)

en: day(s)
tr: Gün

en: week(s)
tr: hafta

en: month(s)
tr: ay

en: year(s)
tr: yıl

en: Currency code
tr: Döviz kodu

en: You have entered an invalid credit card number.
tr: Yanlış bir Kredi Kartı numarası girdiniz.

en: The credit card you entered has expired.
tr: Girmiş olduğunuz kredi kartı zaman aşımına uğramıştır.

en: You have entered an invalid CVV number.
tr: Yanlış bir CVV kodu girdiniz.

en: Card number
tr: Kart numarası

en: API server
tr: API Sunucusu

en: 01 - January
tr: 01 - Ocak

en: 02 - February
tr: 02 - Şubat

en: 03 - March
tr: 03 - Mart

en: 04 - April
tr: 04 - Nisan

en: 05 - May
tr: 05 - Mayıs

en: 06 - June
tr: 06 - Haziran

en: 07 - July
tr: 07 - Temmuz

en: 08 - August
tr: 08 - Ağustos

en: 09 - September
tr: 09 - Eylül

en: 10 - October
tr: 10 - Ekim

en: 11 - November
tr: 11 - Kasım

en: 12 - December
tr: 12 - Aralık

en: click here
tr: buraya tıklayınız
